17-річна українка блискуче завершила турнір престижної комерційної серії великого шолома і завоювала “золото”(відео)

Українка Дар’я Білодід блискуче завершила турнір престижної комерційної серії Великого Шолома з дзюдо, який проходив в Дюссельдорфі. 17-річна киянка завоювала в Німеччині “золото”.

У фіналі змагань наша юна спортсменка здобула розкішну перемогу над представницею Угорщини Євою Черновіцкі. Білодід виграла Grand Slam в Дюссельдофе, завершивши свої виступи ефектним кидком.

Міжнародна федерація дзюдо називає Дашу українським вундеркіндом.

Ще одну медаль в Дюссельдорфі для України здобув Георгій Зантарая. Він здобув в Німеччині “срібло”.

Відзначимо, що цей тріумф Білодід став вже другим для Даші в цьому році на етапах Grand Slam. Раніше 17-річна киянка виграла