Україна програла Нідерландам на Євро-2020

У неймовірному стартовому матчі на Євро-2020 зі збірною Нідерландів Україна втратила нічию на останніх хвилинах – 3:2, пише ІА Волинські Новини.

Обидві команди активно почали гру. Спочатку синьо-жовті оточили «помаранчевих» у карному майданчику. Але на другій хвилині українці дозволили господарям вибігти в контратаку: Депай протягнув м‘яч з власної частини поля та пробив, однак Бущан відіграв впевнено в цьому епізоді.

На п’ятій хвилині Бущан знову був на висоті, потягнувши удар Думфріса з близької відстані. Відзначимо, що українська збірна не надто впевнено виглядала у захисті на старті матчу. А на 13 хвилині Шевченко був вимушений провести заміну: замість Зубкова, який отримав пошкодження, вийшов Марлос.

Після 15 хвилини темп гри дещо заспокоївся, проте перевагою і далі володіли нідерландці, а синьо-жовті намагалися діяти на контратаках. Зокрема під час однієї з таких атак Ярмоленко розхитав суперника, але пробив прямо в руки Стекеленбургу.

На 38 хвилині Бущан знову був на висоті – цього разу він потягнув потужний удар Вейналдума. А невдовзі Україні відверто пощастило: Думфріс залишився сам на дальній штанзі, але головою не влучив у кут воріт.

Наприкінці тайму українці вчергове непогано вибігали в контратаку, але Ярмоленко зблизився з кіпером та не зумів пробити. Відтак перший тайм завершився з нулями на табло.

На початку другого тайму господарі продовжили володіти перевагою, і це вилилося в гол: Бущан перервав небезпечний простріл, але м‘яч потрапив до Вейналдума, який в один дотик переправив м‘яч у ворота – 1:0.

На 59 хвилині українці попустили вдруге: Миколенко програв боротьбу в карному майданчику, м‘яч відскочив до Вегхорста, який розстріляв ворота Бущана – 2:0.

Українці фактично не вибігали в контратаки, а ті моменти, які були, не несли особливої небезпеки. Втім, на 75 хвилині синьо-жовті таки відквитали один гол: Ярмоленко обігрався з Яремчуком та з-за меж штрафної класним обвідним ударом поцілив у дев‘ятку – 2:1.

А на 79 хвилині рахунок став рівним: Малиновський навісив зі штрафного прямісінько на голову Яремчуку, який головою переправив м‘яч у кут воріт Стекеленбурга – 2:2.

Але на 85 хвилині збірна Нідерландів знову вийшла вперед: Думфріс головою замкнув фланговий навіс Аке – 3:2.

Відтак свисток зафіксував перемогу Нідерландів – 3:2.