“Динамо” обіграло “Шахтар” у передостанньому турі чемпіонату України (відео)

Київське “Динамо” влаштували гольову феєрію з донецьким “Шахтарем” у 31-му турі чемпіонату України.

“Біло-сині” насилу обіграли резервний склад “гірників” у заключному дербі сезону – 3:2, передає Ukr.Media.

Враховуючи відсутність інтриги і турнірної боротьби, обидві команди діяли розкуто зі стартових хвилин зустрічі. Не дивно, що вже до середини першого тайму суперники обмінялися забитими м’ячами.

В обох випадках не обійшлося без помилок у півзахисті. Спершу Танковський і Коваленко обрізалися біля своїх воріт і дозволили Гармашу буквально розстріляти Микиту Шевченка.

Не пройшло і двох хвилин, як Алан Патрік при повному потуранні Сидорчука та Риболовлі в опорній зоні зрівняв рахунок. Бразилець спокійно підійшов з м’ячем до штрафного майданчика киян і пробив у дальній кут. Коваль з-за невеликого рикошету не зумів впоратися з не найсильнішим ударом хавбека “гірників”.

Після перерви відкритий футбол продовжився, в результаті чого глядачі на “Металісті” побачили ще три голи.

Повторюючи сценарій першого тайму “Динамо” вийшло вперед – Ярмоленко впевнено реалізував пенальті за фол Танковского на Сидорчука.

“Шахтар” відігрався також швидко, як і в минулий раз. Цього разу відзначився Дентіньо. Бразилець вискочив з-за спин захисників, обіграв Воротаря і пробив під поперечину.

І все ж вирішальне слово було за киянами. Багатоходівка підопічних Сергія Реброва завершилася класним перекладом Антунеша на інший фланг, де Морозюк прийняв м’яч, викотив його на Ярмоленка, а той спокійно вразив ближній кут воріт Шевченка.

Паулу Фонсека явно не хотів програвати, тому випустив бойову бразильську трійку в особі Марлоса, Тайсона і Бернарда. Однак вони нічим своїй команді допомогти не змогли. Динамівці все ж таки довели матч до переможного кінця, перервавши свою 10-матчеву безвиграшну серію проти “Шахтаря”.