Шахтар у Києві переміг Динамо та закріпив своє лідерство

В рамках 18-го туру української Прем’єр-ліги Динамо на своєму полі в Києві поступилося Шахтарю з рахунком 3:4 і тим самим ще сильніше погіршило свої шанси в боротьбі за чемпіонський титул.

Початок гри вийшов стрімким. Це Жуніор Мораес вже на 1-й хвилині вивів господарів вперед. Дерліс Гонсалес передачею врозріз вивів бразильця на побачення з Андрієм Пятовим, і той першим дотиком у матчі відкрив рахунок.

Але гості відповіли взаємністю через два оберти секундної стрілки. Відразу після пропущеного м’яча Шахтар заробив штрафний поблизу чужих воріт, Бернард навісив у воротарський, а Євген Хачеріді на пару з Артуром Рудьком зробили автогол.

Пізніше київський колектив знову активізувався і домігся свого наприкінці півгодини гри. Сергій Рибалка ідеально перекинув стінку зі штрафного удару після фолу Тараса Степаненка – П’ятов навіть не ворухнувся – 2:1. З таким результатом команди пішли на перерву.

Проте у другій половині донецькому клубу вистачило п’яти хвилин, щоб відновити рівновагу. Скориставшись чисельною перевагою в той час, як Віталій Буяльський отримував допомогу за бровкою, Шахтар розіграв вмілу комбінацію. Коваленко знайшов вільного Даріо Срну на правому фланзі, той вирізав подачу в центр штрафного, звідки Фред коліном переправив м’яч у верхній кут.

Минуло лише сім хвилин, як підопічні Паулу Фонсеки вийшли вперед. “Гірники” втекли в контратаку великими силами, Марлос отримав пас на правому краю і м’яко навісив на голову Факундо Феррейрі, а той ударом в упор розстріляв Рудька.

Погіршило і так не кращу ситуацію для Динамо вилучення Мораеса на 62-й хвилині, який вдарив в обличчя Срну. Тим не менш, пізніше вірний момент упустив Артем Бєсєдін, не влучивши у порожні ворота.

Четвертий м’яч влетів у ворота господарів після того, як їм вдалося втекти в контратаку:Дентіньо обіграв Бурду на лівому фланзі, виконав простріл у штрафний, після чого м’ячопинився у воротах рикошетом від Хачеріді. Це був другий автогол захисника киян заматч.

Третій м’яч від чинного чемпіона, коли П’ятов помилився на виході після подачі кутового, іБєсєдін легко головою переправив м’яч у ворота, був забитий занадто пізно.

Тим самим Шахтар здобув важливу перемогу в Києві та зміцнив своє лідерство в УПЛ.Тепер Динамо відстає від конкурента за чемпіонський титул на 13 очок.

Динамо – Шахтар 2:3

Голи: Мораес, 1, Рибалка, 30, Бєсєдін, 90+2 – Хачеріді, 3, 88 (обидва – автоголи), Фред, 50, Феррейра, 57

Динамо: Рудько – Бурда, Віда, Хачеріді, Макаренко – Рибалка, Сидорчук (Бєсєдін, 73),Буяльський (Гармаш, 54) – Ярмоленко, Гонсалес (Циганков, 81) – Мораес

Шахтар: П’ятов – Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі – Степаненко, Фред – Марлос (Дентіньо,80), Коваленко (Тайсон, 74), Бернард – Феррейра

Попереджені: Бурда, Гонсалес – Степаненко, Срна, Фред, Дентіньо

Вилучені: Мораес, 60, Рибалка, 90+4