4:2 Франція вдруге в історії стала Чемпіоном світу: як це було

Цілих шість голів було забито у зустрічі. Збірна Франції стала Чемпіоном світу-2018.

У вирішальному поєдинку турніру команда Дідьє Дешама переграла Хорватію з рахунком 4:2.

Все розпочалрся з автоголу у виконанні Манджукич. Він став першим гравцем, який відзначився автоголом у фіналах Чемпіонату світу. Вже у другому таймі хорват відзначиться у воротах суперника. А зрівняти рахунок “картатим” вдалося зусиллям Перишича, який з лінії штрафного майданчика пробив Уго Льоріса. Обидва голи ж було забито після розіграшу штрафних ударів.

Та ще до перерви французи знову вийшли вперед. Все завдяки відеоповтору. Під час подачі з кутового м’яч потрапив у руку Перішичу. Арбітр Нестор Пітана спаочатку жодним чином не зреагував на це, однак французи переконали його скористатися VAR. Після вмовлянь він пішов до екрану, і поглянувши повтор епізоду вказав на 11-метрову позначку. Вирок чітко реалізував Грізманн.

Франція – Хорватія 4:2

Голи: Манджукич, 18 (авт), Грізманн, 38 (пен), Погба, 59, Мбаппе, 65 – Перішич, 28, Манджукич, 69