Львів’янин Станіслав Горуна переміг на міжнародному турнірі з карате у Шанхаї

Приємні новини прилетіли до України з далекого Шанхая. Каратисти Станіслав Горуна та Анжеліка Терлюга стали переможцями міжнародного турніру серії А (Кубка Світу), який є кваліфікаційним до Олімпійських Ігор-2020 в Токіо.

У ваговій категорії до 75 кг (куміте) львів’янин Станіслав Горуна переміг хорвата Енеса Гарібовіча, а у фіналі категорії до 55 кг (куміте) одеситка Анжеліка Терлюга перемогла японку Фуміку Ішаї.

Українським каратистам не було рівних у своїх вагових категоріях.

Варто зазначити, що напередодні фінального поєдинку Станіслав Горуна почергово здолав: білоруса (6:1), чеха (суддівське рішення), росіянина (4:0), гватемальця (3:0) і турка (2:0).

Оскільки турнір серії А у Шанхаї був одним з етапів наших спортсменів на Олімпійські Ігри в Токіо, вони явно покращили свої шанси туди потрапити.

Пропонуємо нижче переглянути відео найкращих моментів Станіслава за свою спортивну кар’єру.

Станіслав Горуна займає перше місце у ваговій категорії до 75 кг у чоловіків.

Анжеліка Терлюга очолила рейтинг в категорії до 55 кг.

Перемога 29-річного Станіслава значно підвищила рейтинг каратиста в олімпійському рейтингу.