Отравився невідомими препаратами? Раптово помер 16-річний студент


У гуртожитку Вищого професійного училища №17 у Дніпрі 16-річному хлопцю стало зле. Ввечері 11 грудня йому викликали “швидку”.

Студента госпіталізували до міської лікарні №6. Протягом декількох годин медики боролися за його життя, проте врятувати хлопця не вдалося, повідомляють журналісти Інформатора.

За неофіційною інформацією від свідків, ймовірною причиною смерті могло стати отруєння препаратами. Проте, якими саме покищо не уточнили, з’ясовуються всі обставини інциденту.

Також варто зазначити, що на даний момент поліція інцидент не підтвердила. Усі обставини події з’ясовуються. Більше інформації буде згодом.

Варто нагадати, що раніше повідомлялося, що під час святкування Дня студента 20-річна дівчина раптово померла в одному з ресторанів Харкова. Медики швидкої допомоги повідомили, що за попередніми даними, серце дівчини зупинилося у результаті нападу астми.

Загрузка...

Джерело -

Загрузка...
загрузка...