Українська спортсменка стала володаркою Кубка світу

Велогонниця Олена Старікова, яка зараз представляє Львів, посіла перше місце в загальному заліку Кубка світу на треку сезону 2018 /19.

Про це прес-службі Відділення НОК України у Львівській області повідомив тренер спортсменки Євген Болібрух.

На завершальному VI етапі Кубка світу, який проходить у Гонконзі, 26 січня Олена Старікова в індивідуальному спринті фінішувала четвертою, і набраних очок вистачило, щоби в загальному заліку стати переможницею Кубка світу!

А 25 січня Олена разом з Любов’ю Басовою посіла друге місце у командному спринті. І в загальному заліку (за підсумками всіх шести етапів) велосипедистки також стали другими!