Українці завоювали бронзу на Кубку світу з біатлону

Збірна України в змішаній естафеті завоювала бронзову медаль на етапі Кубка світу з біатлону у фінському Контіолахті. За українську команду в гонці виступали Ірина Варвінець, Ольга Абрамова, Сергій Семенов і Дмитро Підручний.

Варвінець впевнено стартувала в гонці, закривши всі мішені з першої спроби, і передала естафету Абрамовій, яка використовувала три додаткових патрони та свій етап завершила на четвертому місці. Проте Семенов зумів повернути українську збірну в призову трійку. На заключному етапі Підручний використовував два додаткові патрони, але втримав третє місце, випередивши у боротьбі за “бронзу” росіянина Євгена Гаранічева.

Перше місце посіла Франція, друге – Німеччина. Наша збірна відстала від переможця на 27 секунд.

Крім того, сьогодні в Контіолахті відбувся супермікст, в якому збірна України у складі Артема Прими та Анастасії Меркушиної зайняла 7-е місце.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, українка стала чемпіонкою Європи зі стрільби з лука.